* GRUNDPUR ģenerālai tīrīšanai, ļoti netīrām virsmām 10L (PH 11.5)

* GRUNDPUR ģenerālai tīrīšanai, ļoti netīrām virsmām 10L (PH 11.5)

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
VC150/10 29.10 EUR58.19

Koncentrēts, sārmains tīrīšanas līdzeklis ļoti netīru grīdu un pret sārmu iedarbību noturīgu virsmu rūpīgai tīrīšanai. Efektīvi likvidē vecus netīrumus, taukus, kā arī polimēra kārtas ―stripper. Īpaši ieteicams grīdu sagatavošanai pirms polimēru uzklāšanas. Nedaudz putojošs līdzeklis, var lietot mehāniskai tīrīšanai. Iztīrītā telpā rada patīkamu aromātu. Uzmanību! Pirms lietošanas pārbaudīt virsmas krāsu noturību. pH 10/*/12
Lietošana: Atkarībā no mazgājamo virsmu netīrības pakāpes ieteicams lietot 5―10% šķīdumu (no 500ml līdz 1I līdzekļa uz 10I ūdens). Polimēru pārklājumu likvidēšanai ieteicams lietot 10―30% šķīdumu (no 1 līdz 3I līdzekļa uz 10I ūdens). Tīrāmo virsmu saslapināt ar sagatavoto šķīdumu un ļaut tam dažas minūtes iedarboties. Iestāvējušos, grūti mazgājamu netīrumu gadījumā jāizmanto birste vai švamme.
Sastāvs: <5% nejonu virsmaktīvās vielas, <5% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% EDTA un tā sāļi, spirts, palīgsavienojumi, krāsvielas un smaržvielas: limonēns, heksilicinamāls, citrāls, linalols.