Pareiza sporta apģērba kopšana.

Sporta apģērba mazgāšana var būt grūts pārbaudījums. Parasti šis apģērbs ir dārgs, tam ir īpašas īpašības un tas tiek mazgātas biežāk nekā citas drēbes. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt, lai izvēlētais mazgāšanas līdzeklis būtu pēc iespējas drošāks audumam un tajā pašā laikā labi izmazgā un arī novērš nepatīkamus aromātus.

Kas ir zaļās ziepes?

Zaļās ziepes jeb kālija ziepes ir jau izsenis pārbaudīts un daudzpusīgi izmantojams saimniecības līdzeklis.

Kāpēc izvēlēties uzpildes iepakojumus?

Uzpildes iepakojumi kļūst arvien populārāki, jo palielinās pieprasījums pēc ilgtspējīga, dabai draudzīgāka iepakojuma.

Vai zini kā pareizi lietot veļas mazgāšanas kapsulas?

Veļas mazgāšanas kapsulu sastāvā ir koncentrēts mazgāšanas līdzeklis, kas ir ne tikai pareizās devās, bet arī ārkārtīgi ērts lietošanā.

No kā sastāv veļas pulveri?

Ejot uz veikalu, grūti nepamanīt krāsainos veļas pulveru plauktus, kur katrs solās būt labāks par pārējiem. Šajā rakstā mēs sniedzam ieskatu par to, no kā patiesībā sastāv veļas pulveri.

Par veļas mīkstinātājiem

Kāpēc lietot veļas mīkstinātāju?

Eko sadzīves ķīmija - kas tas ir?

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievēršas zaļajam dzīvesveidam. Daļai cilvēku tas jau ir kļuvis par ikdienu, kamēr citi domā vai ir gatavi mainīt savus ikdienas ieradumus.

Līdzekļi trauku mazgājamām mašīnām.

Arvien vairāk cilvēku trauku mazgāšanai izvēlas trauku mazgājamās mašīnas, un šādu patērētāju īpatsvars katru gadu palielinās. Tāpēc Mayeri koncentrējas arī uz trauku mazgājamo mašīnu produktu ražošanu un attīstību.

Kā izvēlēties trauku mazgājamo līdzekli?

Parasti trauku mazgāšanas līdzeklis tiek izvēlēts pēc reklāmas ietekmes un vizuālā izskata. Tomēr patiesībā ir vairāki atšķirīgi atlases kritēriji.

Mūsu produktu ražošanā tiek izmantota 100% zaļa enerģija.

Mayeri prioritāte ir vides drošība, patērētāji un darbinieki tādēļ mēs pastāvīgi strādājam un ieguldām, lai pilnveidotu un attīstītu gan ražošanas procesu, gan produktus.

Pareiza tīrīšanas līdzekļu izmantošana - garantija tīrībai un higiēnai ikvienā telpā.

Izvēloties mazgāšanas līdzekli, ir jāņem vērā kāda veida netīrumus gribam notīrīt. Līdzeklis, kurš ir paredzēts vannas istabai, nenotīrīs taukus virtuvē. Lai atrastu īsto un vislabāko - mazliet nenopietni, par nopietno....